برنامه مسیر یابی Waze از پخش همزمان آهنگ های یوتیوب پشتیبانی می کند!

برنامه موقعیت یابی و مسیریابی ویز (Waze) هنگام رانندگی دسترسی آسان به موسیقی های یوتیوب را به پلتفرم خود اضافه می کند. سرانجام می توانید هنگام حرکت، از خدمات موسیقی گوگل نیز استفاده کنید. اگر می خواهید به راحتی در هنگام استفاده از برنامه Waze در ماشین خود به آهنگ نیز گوشی بدهید، یوتیوب این امکان را راحت تر کرده است. این ویژگی برای رانندگان تاکسی آنلاین که از برنامه مسیر یابی ویز استفاده می کنند، مناسب و کاربردی است.

برنامه مسیر Waze پخش همزمان آهنگ یوتیوب پشتیبانی

شاید شما فکر کنید که کمپانی گوگل باید برای کنترل موسیقی YouTube خود در پلتفرم Waze هزینه هایی را دریافت کند، اما اینطور نیست، بسیاری از اولین سرویس های شخص ثالث ابتدا به این ویژگی و توانایی رسیدند.

اما در آخر هماهنگی بین این د نیز وجود دارد.

برنامه مسیر یابی Waze ادغام موسیقی YouTube را اضافه کرده است که کنترل پخش را به صفحه نمایشگر خودرو شما در هر دو سیستم عامل Android و iOS منتقل می کند.

مانند سایر برنامه ها، می توانید سریع و بدون نیاز به تعویض برنامه ها، آهنگ را انتخاب کنید، به جلو یا عقب بکشید و یا اهنگ مورد علاقه خود را پخش کنید، و این واقعا مهم است، مخصوصا وقتی مشتاق هستید که قبل از روشن شدن چراغ راهنمایی به رنگ سبز، آهنگ مورد علاقه خود را تنظیم و پخش کنید.

ادغام اکنون در حال خاتمه است و باید “به زودی” به 50 بازار که در آن Waze و YouTube Music در دسترس هستند برسد.

اما اگر از یک سرویس پخش دیگر راضی هستید (به ویژه اگر قبلاً در Waze پشتیبانی شده باشد) این احتمالاً شما را ترغیب نخواهد کرد که به YouTube Music تغییر دهید.

اگر می خواهید در طی رفت و آمد روزانه به سادگی به موسیقی YouTube گوش دهید، این ویژگی می تواند زندگی را به وضوح برای شما آسانتر کند.

برای مطالعه بیشتر ببینید که فیلم ها و سریال های اورجینال یوتیوب از 2 مهر به صورت رایگان در دسترس می باشند و یا ماشین های برقی تسلا از ویدئو های یوتیوب و نتفلیکس در مانیتور خود پشتیبانی می کنند!

ویدیوها و مطالب مشابه