ربات Vector کمپانی Anki، اکنون در دسترس است

Anki Vector یک ربات مینی است که به ازای قیمت 250 دلار به خانه های شما می آید. به این ربات خودمختار و مستقل خوش آمد بگوئید، رباتی که به سوالات شما پاسخ می دهد و با شما بازی می کند.

ربات Vector Anki دسترس

Vector، دستیار ربات کوچک خانگی شرکت ژاپنی Anki است که از روز دوشنبه توسظ شرکت آمریکایی Kickstarter در ایالت متحده عرضه شد و در حال حاضر در آمازون و Best Buy برای مبلغ 250 دلار (250 پوند، 450 دلار AU) در دسترس است.

او در حال حاضر ویژگی های زیادی ندارد، و اکنون محدود به گفتن آب و هوا، عکس گرفتن، تنظیم تایمر زنگ و پاسخ دادن به درخواستهای ساده طراحی شده است.

اما او می تواند از طریق به روزرسانی های آینده که انتظار می رود شرکت به روزرسانی ها را به صورت منظم منتشر کند، از قبیل توانایی آینده برای ارسال پیام به یک فرد خاص و یا استفاده از قابلیت تشخیص چهره، آپدیت و به روز می شود.

و او فقط بسیار خوش تیپ و ناز است.

در این بخش بلندگوی هوشمند یا همان دستیار صوتی Huawei که اخیرا رونمائی شده است را مشاهده کنید. همینطور می توانید در اینجا بهترین و به روز ترین تکنولوژی های ارائه شده در رویداد IFA 2018 را ببینید.

این ربات کوچک در حال حاضر با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای در دسترس است، هرچند که در اینه قابلیت های آن می تواند بسیار افزایش یابد.

ربات Vector با یک ظاهر دلچسب از قابلیت های هوش مصنوعی AI بهره می برد که باعث باهوش بودن بیشتر آن می گردد.

این ربات کوچک و جمع و جور همانند دستیار های صوتی دیگر مانند: الکسا آمازون و سیری اپل و یا دستیار صوتی گوگل است که در آینده می تواند پتانسیل یک رقابت با دستگاه های خانگی این شرکت ها را داشته باشد.

شما می توانید ویدئو این ربات کوچک خانگی را در این قسمت مشاهده کنید، همچنین می توانید ربات پوشیدنی ال جی: کمک و افزایش توانایی برای جابه جایی اجسام، exoskeleton شرکت فورد، بسیار موثر در کاهش خستگی و افزایش سرعت کارگران تولیدی و یادر مورد ربات های نانو برای تحقیقات پزشکی در خون انسان ها هدایت می شوند مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: فروش سگ رباتی محبوب، دوست داشتنی و جدید سونی + عکس، Misty یک روبات دوست داشتنی، فقط می خواهد دوست شما باشد، ربات کاوشگر ناسا در مریخ و یافتن یک سنگ سخت برای نمونه برداری.

آنینا 5 سال پیش

سلام
این محصول هم اکنون در فروشگاه اینترنتی آنینا موجود است
www.anina.ir

علی 5 سال پیش

آره دیدم

با اون سایت کندتون

لاکپشت بفروشید به جاب روبات به سایتتون میاد

ویدیوها و مطالب مشابه