شرکت ها و خدمات اسکوتر برقی در شهرها با محدودیت سرعت روبرو می شوند!

گزارش های اخیر حاکی از این اند که شرکت های Bird، Skip و Lyft بر اساس یک glitch اجازه می دهند تا اسکوتر هایشان با سرعتی در حدود 20 مایل در ساعت (32 کیلومتر در ساعت) رانندگی کنند. اکثر شهرهای خارجی نیز اجازه نمی دهند که اسکوتر های الکترونیکی بیش از 15 مایل در ساعت سرعت بروند. گزارش شده است که یک محدود کننده اجازه می دهد تا اسکوترهای الکترونیکی دارای حداکثر سرعت مجاز برای رانندگی در شهر ها باشند.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
شرکت ها و خدمات اسکوتر برقی در شهرها با محدودیت سرعت روبرو می شوند!

براساس یک گزارش در روز جمعه، در مدل اسکوترهایی که توسط شرکت هایی از جمله Lyft و Bird استفاده می شود، حد مجاز سرعت مشخص می گردد.

یک اسکوتر جدید به نام KickScooter Ninebot، که توسط Segway تولید می شود، در آزمایش انجام شده توسط گزارش های مصرف کننده، به سرعت ۲۱ مایل در ساعت (۳۳ کیلومتر) دست پیدا کرده است.

اما اکثر شهرهای ارائه دهنده خدمات اسکوتر دارای قوانینی هستند که اسکوتر ها را از رفتن به بیش از ۱۵ مایل در ساعت محدود می کند.

بر طبق گزارش ها، چند اسکوتر از Bird، Lyft و Skip که در واشنگتن دی سی آمریکا اجاره داده می شوند، به این حد مجاز سرعت دست یافتند.

گزارش های اخیر می گوید که فعال شدن این محدود کننده یا glitch “شامل چند مرحله برای ترمز عقب و دریچه گاز مخصوص می شود.”

همچنین بر اساس گزارش ها، این اتفاق بر روی اسکوتر جدید Ninebot KickScooters در اسپانیا رخ نداده است، که متعلق به Ford و Jump است، که Jump نیز متعلق به Uber می باشد.

همینطور نماینده Lyft گفت: “ایمنی برای لیفت یک بحث اساسی است و تیم ما در حال بررسی این گزارش ها می باشد.”

Skip گفت: به طور جدی این موضوع را بررسی می کند، و تیم آن همیشه در تلاش است تا استانداردهای ایمنی بالا برای مشتریان خود را حفظ کند.

یکی از نمایندگان Skip در اواخر جمعه در بیانیه ای از طریق ایمیل اظهار داشت: “در حال حاضر، ما شاهد یک ناوگان وسیع و بزگرنیستیم. ما سواران بر اسکوترهای برقی را تشویق میکنیم تا با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرند.”

کمپانی Bird نیز بلافاصله به درخواست نظرها پاسخی نداده است.

اسکوتر های برقی و الکتریکی، که در سال گذشته در نزدیک به ۱۰۰ کشور ایالات متحده در دسترس قرار گرفته اند، مسئولیت تقریبا ۱۰۰۰ حادثه در هر ماه را بر عهده دارند.

برخی از سواران به دلیل رعایت نکردن نکات ایمنی در اتاق اورژانس به سر می برند پس از کشف اینکه ترمز آنها کار نمی کند یا اینکه ناگهان به ترافیک نزدیک می شوند.

حتی بعضی از آنها در تصادفات اسکوترها کشته شده اند و بیمارستان ها در سراسر کشور آسیب های روزانه را گزارش می دهند، بعضی از آنها تهدید کننده زندگی و مرگ هستند و یا مردم را به طور کامل غیرفعال می کنند.

به هر حال باید جوانب امنیتی را در هنگام سوار شدن بر اسکوترهای برقی در نظر گرفت، هرچند که سرعت آن ها کم و در حدود ۳۰ کیلومتر در ساعت است، اما همین سرعت نیز در یک وسیله نقلیه کوچک می تواند خطر آفرین باشد.

برای مطالعه بیشتر ببینید که اسکوترها و دوچرخه های الکتریکی هارلی دیویدسون، بسیار خوش استایل و کاربردی، یا قوانین استفاده از اسکوتر اشتراکی Bird، سختگیرانه تر دنبال می شود و یا اوبر، لیفت و دیگر شرکت های سواری، برنامه اشتراک گذاری اسکوتر خود را گسترش می دهند.

رای شما به "شرکت ها و خدمات اسکوتر برقی در شهرها با محدودیت سرعت روبرو می شوند!" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن