سامسونگ گزارش می دهد که در حال بازسازی موبایل تاشو گلکسی فولد خود می باشد

اکنون که عرضه موبایل خم شو گلکسی فولد سامسونگ با تاخیر مواجه شده است این شرکت یک معذرت خواهی به مشتربان خود طلب کار است. DJ Koh، رئیس شرکت سامسونگ، اشتباه خود را پذیرفت، اما یک تاریخ عرضه جدید را برای Galaxy Fold به اشتراک نگذاشت. یک مصاحبه جدید در مورد آنچه که برای Galaxy Fold رخ داده است، کمی وقایع را در این باره روشن تر می کند.

سامسونگ گزارش بازسازی موبایل تاشو گلکسی فولد

DJ Koh، مدیر اجرایی سامسونگ در روز دوشنبه اعلام کرد که برای عرضه موبایل Galaxy Fold به بازار عجله کرده است، آن هم تا قبل از اینکه این گوشی همراه کاملا آماده و حاضر شود.

اما او عذرخواهی خود را متوقف کرد و با یک عذر خواهی کوتاه از پیش خریداران این دستگاه تقریبا 2000 دلاری که قرار بوده است تا دو ماه پیش آن را به دست بیاورند، دلجویی کرد.

Koh همچنین متاسفانه یک تاریخ انتشار جدید را برای گوشی خم شو خود مشخص نکرد که اکنون 66 روز به تعویق افتاده است.

موبایل Galaxy Fold برای فروش در تاریخ 26 آپریل یا 6 اردیبهشت برنامه ریزی شده بود و بعد از اعلام مشکلاتی این عرضه متوقف شد.

Koh گفت: “این شرم آور بوده است. ما قبل از آماده شدن آن را بسیار آزمایش کرده بودیم.”

او در طی دیدار با روزنامه نگاران از جمله The Independent در سئول گفت: “من اعتراف می کنم چیزی در مورد گوشی های تاشو و انعطاف پذیر ما از دست رفته است، اما ما در حال فرآیند بازیابی هستیم.”

سامسونگ عرضه گوشی Galaxy Fold را پس از بررسی برخی از آزمایش کنندگان دستگاه Galaxy Fold که به یک سری مشکلات از صفحه نمایش انعطاف پذیر گوشی بستگی داشت، متوقف کرد.

ببینید که نمایشگر موبایل خم شو گلکسی فولد سامسونگ چگونه کار می کند و چه مشکلاتی دارد؟

هنگامی که این موبایل خم شو بسته باشد، دارای یک صفحه نمایش تلفن معمولی 4.6 اینچ است و زمانی که باز می شود یک صفحه نمایش 7.3 اینچی به اندازه تبلت را در داخل نشان دهد.

Koh گفت که “در شرکت بیش از 2000 دستگاه در حال حاضر مورد آزمایش قرار گرفته است، در تمام جنبه ها”

او به گفتن ادامه داد: “ما تمام مسائل را تعریف می کنیم. برخی از مسائلی که ما حتی در مورد آن فکر نمی کنم، اما به لطف بازرسان ما، آزمایشات جرم و حجم در حال انجام است. “

Koh اضافه کرد که این محصول به روز رسانی خواهد شد و “به زودی” ارائه می شود و از علاقه مند به گلکسی Fold خواست تا “به ما کمی زمان بیشتری بدهید.”

این نخستین بار نیست که سامسونگ ادعا کرده است که در یک مسئله در مورد یکی از تلفن های خود دچار اشتباه شده است.

اخیرا، سامسونگ برای Galaxy Note 7 عذرخواهی کرد، پس از گزارش هایی که باتری این موبایل بیش از حد گرم شده و آتش گرفته است، این شرکت به طور داوطلبانه در سال 2016 در باره این مشکل سخن گفت.

سامسونگ یک پروتکل باتری امن تر را به عنوان یک نتیجه از تحقیقات در فرآیند طراحی و ساخت نوت 7 اعلام کرد.

در حالی که مسائل مربوط به صفحه نمایش Galaxy Fold دارای سایه هایی از بازبینی داخلی هستند، تلفن هموار، هرگز برای خریداران یا بازرسان خطر سلامتی نداشته است.

برای مطالعه بیشتر مقایسه موبایل خم شو گلکسی فولد سامسونگ در مقابل گوشی تاشو و انعطاف پذیر ریزر موتورولا را ببینید یا محصولات جدید سامسونگ، گلکسی S10 و گلکسی Fold، همه در اینجا هستند! و یا موبایل انعطاف پذیر و خم شو میت X هوآوی به زودی و در همین سال عرضه می شود.

یاران 4 سال پیش

چه توپ

یاران 4 سال پیش

چرا در بازار های ایران نیست??

میلاد حاتم 4 سال پیش

با عرض سلام.
هنوز خیلی زوده، بعد از اینکه به صورت رسمی معرفی بشه، چند ماه بعد شاید تو ایران ببینیمش

ویدیوها و مطالب مشابه