سیستم تهویه هوا پوشیدنی سونی می تواند به کاهش گرما یا سرما بدن شما کمک کند!

به نظر میرسد که شرکت سونی در حال تهیه و ساخت یک سیستم تهویه هوا مطبوع قابل پوشیدنی می باشد. گفته می شود که این دستگاه Reon Pocket، که در جیب یک پیراهن مخصوص نصب می شود، به شما کمک می کند تا به طور مخفیانه و خیلی راحت با موج های گرما در تابستان و حتی با سرما در فصل زمستان روبرو شوید و گرما و یا سرما را به آسودگی پشت سر بگذارید.

آیا شما هم در تلاش هستید تا با این موج گرما بسیار شدید اخیر، در خارج از خانه خود نیز به راحتی با گرما مقابله کنید؟

کمپانی بزرگ سونی ممکن است یک راه حل برای شما در نظر داشته باشد، اگر چه ممکن است به محض این که آن را بخواهید در دسترس نباشد.

اولین برنامه بلندپروازانه این کمپانی، یک سیستم تهویه هوا مطبوع پوشیدنی بسیار جمع و جور است که به نام رون پاکت (Reon Pocket) شناخته می شود، که در یک تی شرت مخصوص قرار می گیرد.

می توان گفت این دستگاه مخفی و جالب، به نحوی هوا را تهویه نمی کند.

در عوض، آن را در پائین گردن خود قرار می دهید و آن از اثر Peltier (که گرما را جذب و یا دفع می کند، همانند یک خنک‌کننده ترموالکتریک در هنگام عبور از یک جریان الکتریکی خاص) استفاده می کند و می تواند دمای بدن شما را تا ۲۳ درجه فارنهایت (۵- درجه سانتیگراد) خنک تر کند و یا آن را تا ۱۴ درجه فارنهایت (۱۰ سانتیگراد) افزایش دهد.

همه این ها بدون داشتن حجم زیاد، وزن سنگین و حتی سر و صدا بلند صورت می پذیرد.

شما می توانید در یک روز گرم تابستانی لباس مخصوص کار پوشیدنی خود را بپوشید و از نگاه کردن به خودتان، به اینگونه که انگار از حمام سونا بیرون آمده اید، جلوگیری کنید.

در حال حاضر، به نظر می رسد شما باید به صورت دستی درجه حرارت را از طریق یک برنامه تلفن همراه کنترل کنید، اما سونی امیدوار است که از طریق به روز رسانی های آینده یک حالت خودکار را برای آن ارائه کند.

و نه، شما لازم نیست نگرانی در مورد شارژ آن در اواسط روز داشته باشید.

سونی انتظار دارد که مدت زمان ۲۴ ساعت با یک بار شارژ کامل، و مدت زمان دو ساعت شارژ از طریق USB-C، این دستگاه باید به اندازه کافی برای کمک به شرایط دشوار شما مناسب باشد.

در دسترس بودن این محصول عالی، همانطور که ممکن است پیش بینی کنید، کمی نامشخص و غیر رسمی است.

دستگاه رون پاکت در این زمانی که ما این مطلب را نوشته ایم نزدیک بود که به طور کامل تأمین مالی شود و به بازار جهانی عرضه گردد، اما انتظار میرود که در ماه مارس سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شود، در حالی که اکنون در ژاپن در دسترس است.

این برای شرکت کنندگان در مسابقات توکیو ۲۰۲۰ نیز بسیار عالی خواهد بود، اما در تابستان ۲۰۱۹ مردم همچنان نیز باید گرما را تحمل کنند.

در صورت علاقه ببینید که ربات های جدید تویوتا به برگزاری بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو کمک می کنند! یا ژاپن ۱۰۰% برق المپیک توکیو را به صورت تجدید پذیر تولید می کند.

حداقل قیمتها به طور کامل خیلی بالا نیستند.

این دستگاه از ۱۲،۷۶۰ یوان “¥” (حدود ۱۱۷ دلار) شروع می شود و شاید به اندازه کافی کم هزینه است که بتواند از لباس شما نیز محافظت کند و آن را خشک نگه دارد.

برخی از افراد در ژاپنی برخی از جزئیات را اضافه کرده اند، از جمله این که می گویند این دستگاه کاملا چشمگیر و قابل توجه است.

مهمتر از همه، عمر باتری واقعی اکنون در تولید اولیه بسیار کم است، به رغم اینکه Sony عمر باتری آن را ۲۴ ساعته برای اتصال با بلوتوث مشخص می کند.

در حال حاضر شما فقط می توانید از این در یک پیاده روی کوتاه استفاده کنید، اما ممکن است برای یک جلسه ناهار و یا راه رفتن برای سر کار نیز کافی و مناسب باشد.

برای مطالعه بیشتر ببینید که ماه گذشته داغ ترین و گرم ترین ماه ژوئن در رکورد سال های تاریخ بوده است، یا اخیرا انتشار گازهای CO2 دمای جهانی کره زمین را تا ۱٫۵ درجه سانتیگراد گرم تر کرده است! و یا سونی ادعا می کند که هاب USB آن سریعترین کارت ریدر دنیا می باشد.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.