Model Y، ماشین الکتریکی کراس اوور جدید تسلا، رونمائی شده است

اتومبیل کراس اوور SUV مدل Y شرکت تسلا معرفی شده است. این اتومبیل جدید که مدت هاست منتظر آن بوده ایم و گفته می‌شد که بسیار شبیه به خودرو مدل 3 تسلا نیز می باشد، اکنون معرفی و رونمائی شده است. ماشین جدید مدل Y تسلا دارای رنج رانندگی الکتریکی گسترده ۳۰۰ مایل است و در پاییز سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

3.4444444444444 از 5
از 9 رای
(رای دهید)
Model Y، ماشین الکتریکی کراس اوور جدید تسلا، رونمائی شده است

چدر اینجا اتومبیل جدید مدل Y شرکت تسلا را مشاهده می کنید،  ببینید که این خودرو چگونه به نظر می رسد، این ماشین تقریباً همان گونه است که ما از قبل انتظار داشتیم..

خب در حقیقت چندین سال است که ما منتظر خودرو جدید الکتریکی تسلا می باشیم،  و در نهایت جدیدترین ماشین این شرکت به نام مدل وای را که به صورت عمومی معرفی شده است، مشاهده کرده ایم.

این اتومبیل جدید SUV که در سه مدل مختلف عرضه می گردد  تقریبا همان چیزی است که ما انتظارش را داشتیم، همانگونه که قبل تر می گفتیم: اتوموبیل الکتریکی جدید Model Y تسلا در همین ماه معرفی می گردد!

این خودرو کمی شبیه به ماشین مدل ایکس شرکت تسلا است، منهای برخی از ویژگی های جادویی این خودرو، (همچنین یک ردیف سوم صندلی اختیاری را نیز ارائه می هد)، در عین حال از DNA خودرو ماشین مدل ۳ جدید تسلا نیز بهره می برد.

همان‌گونه که ایلان ماسک اخیراً در توییتر اعلام کرده است، هزینه ماشین مدل Y جدید شرکت تسلا چیزی در حدود ۱۰ درصد بیشتر از ماشین نمونه قبلی این شرکت، به نام مدل ۳ می باشد، که محدوده رنج رانندگی الکتریکی نزدیک به ۳۰۰ مایل را ارائه می دهند.

پس می‌توان گفت مدل استاندارد این خودرو چیزی در حدود ۳۹ هزار دلار قیمت خواهد داشت و همانگونه که ماسک اعلام کرده است در سال ۲۰۲۱ معرفی خواهد شد.

همچنین یک مدل بهتر و برتر دیگر این خودرو نیز چیزی در حدود ۴۷ هزار دلار هزینه خواهد داشت که در پاییز سال  ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

چیزی که در اصل شما معامله می کنید یک خودرو خانوادگی جمع و جور و بسیار دوستانه است، که همچنین دانستن اینکه این خودرو الکتریکی، یک مدل جدید از شرکت تسلا است، رضایت بیشتری را برای شما به همراه دارد.

این اتومبیل جدید همچنین بر پایه اتومبیل مقرون به صرفه مدل ۳ شرکت تسلا طراحی شده است که علاوه بر یک رنج الکتریکی رانندگی بالا بسیار سریع و کاربردی نیز می باشد.

ببینید که ماشین های الکتریکی ارزان قیمت مدل ۳ تسلا در نهایت آماده فروش هستند.

موفقیت یا شکست در فروش ماشین مدل Y می تواند کمپانی تسلا را ورشکسته و یا برعکس، بسیار موفق کند.

همچنین این خودرو جدید برای آن دسته از خریدارانی که به ماشین سدان مدل ۳ شرکت تسلا علاقمند نبودند، اما نمی توانستند هزینه خرید یک ماشین مدل X را نیز بپردازند،  بسیار خوب و مناسب است.

البته، به این نیز بستگی دارد که شرکت تسلا این وسیله نقلیه را در کجا تولید و عرضه کند و همچنین اینکه بتواند آن را با کیفیتی بسیار بهتر نسبت به مدل ۳ ارائه کند.

با این حال اگر کمپانی تسلا وعده های خود را عملی نکند، و همانگونه که گفته شده است از قطعات خودرو ماشین مدل ۳ خود بهره نبرد،  این می‌تواند بسیار بد باشد و قیمت این ماشین جدید را افزایش دهد.

 هرچند اگر همانگونه که به یاد داشته باشید، ماشین مدل ایکس تسلا نیز در هنگام راه‌اندازی، قرار بود تا از قطعات عمده خودرو مدل S تسلا استفاده کند، اما فقط از ۳۰ درصد از آنها بهره می‌برد.

ما امیداواریم تا در آینده تستهای رانندگی بیشتری از این خودرو در جاده ها را مشاهده کنیم تا این اتومبیل جدید مدل Y تسلا را بهتر بشناسیم، همچنین برای دریافت اخبار بیشتر در مورد این اتومبیل جدید نیز با ما همراه باشد تا خبرهای آینده آن را با شما در میان بگذاریم.

برای مطالعه بیشتر ببینید: ماشین های الکتریکی مدل X و مدل S تسلا، با قیمت مناسب و تریم های قابل آپدیت، یا خودرو الکتریکی لیف نیسان با بیش از ۴ هزار فروش، رقیب اصلی ماشین های تسلا و یا سوپر خودروهای فانتزی نمایش داده شده در نمایشگاه ژنو موتور ۲۰۱۹.

رای شما به "Model Y، ماشین الکتریکی کراس اوور جدید تسلا، رونمائی شده است" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن