ماشین های الکتریکی ارزان قیمت مدل 3 تسلا در نهایت آماده فروش هستند

خودرو مدل 3 تسلا با قیمت 35000 دلار در نهایت برای سفارش و خرید در دسترس است. ابتدایی ترین سطح خودرو الکتریکی تسلا مربوط به ایلان ماسک حدود 220 مایل از محدوده رانندگی التکریکی و برقی را به ارمغان می آورد و پیشنهاد های بهتر نیز می توانند بسیاری از ویژگی های خاص رانندگی را به همراه داشته باشند.

ماشین الکتریکی مدل 3 تسلا نهایت فروش

بعد از مدت زمان های طولانی برای انتظار، در نهایت خودرو 35 هزار دلاری تسلا مدل 3 اکنون برای سفارش آنلاین در دسترس است.

قبل تر نیز گفته می شد که خودرو ارزان قیمت تسلا مدل 3، آماده ارائه در بازار می باشد.

شرکت تسلا، تریم معمولی و نمونه پایه ماشین مدل 3 جدید خود را در روز پنج شنبه معرفی و رونمائی کرد که دارای یک موتور الکتریکی، طراحی داخلی با استانداردهای مناسب و محدوده رنج رانندگی در حدود 220 مایل است.

اما این خودرو 35000 دلاری جدید تسلا دقیقا چه چیزهای دیگری را برای انگیزه های بیشتر در خرید به شما می دهد؟

برای شروع، “استاندارد طراحی داخلی” صندلی های گرم و پارچه ای با تنظیم دستی بسیار راحت را ارائه می دهد.

طبق سایت سفارش آنلاین تسلا، شما همچینن ویژگی های عادی صوتی “basic audio”، نقشه های استاندارد و ویژگی های ناوبری را بر روی کنسول مرکزی خود با چهار پورت USB دریافت خواهید کرد.

شما قادر به خرید خودروهای پایه و basic تنها در رنگ سیاه هستید، مگر اینکه شما بخواهید تریم خودرو خود را به یک ماشین رنگی ارتقا دهید، و ارزانترین گزینه رنگی، 1500 دلار بیشتر از نمونه پایه است.

همچنین به ازای قیمت 2000 دلار اضافی شما می توانید یک تریم “partial premium interior” را در اختیار داشته باشید که می توانید صندلی های جلو را به صورت الکتریکی کنترل کنید، صندلی های جلو را توسط ترموستات های داخلی گرم کنید، اثاثه یا لوازم داخلی مختلف را دریافت کنید، ویژگی های صوتی پیشرفته، چراغ LED برای مسافران و یک پایه موبایل را نیز در اختیار داشته باشید. (و البته که آنها به صورت پیش فرض در داخل اتومبیل نیستند و شما باید برای تریم ها یا ویژگی های بالاتر قیمیت بیشتری را بپردازید)

در صورت علاقه ببینید که شارژر بیسیم موبایل Jeda مناسب برای استفاده در خودرو های الکتریکی تسلا مدل 3، برنامه Autopilot Hardware 3 تسلا به کارکنان بیشتری برای تست ها نیاز دارد و یا سیستم پارک خودکار در اتومبیل های مدل 3 تسلا را ببینید.

این همچنین به شما یک ماشین “standard range plus” ارتقا یافته تر را نیز پیشنهاد می دهد، که قیمت آن 37،000 دلار است و قبل از ویژگی های بیشتر در مورد آن باید بدانید که محدوده ای حدود 240 مایل برای رانندگی را به همراه دارد.

نمونه ماشین”premium interior”، یک خودرو با قیمیت 5،000 دلار بیشتر از نمونه معمولی است که همچنین پیشرفته تر از خودروی استاندارد خود نیز است و یک مرورگر اینترنتی، جریان پخش موسیقی در ماشین، نقشه های ماهواره ای با اطلاعات ترافیکی، ویژگی گرم کردن صندلی های جلو و عقب و سیستم صوتی حتی قوی تر را در اختیار دارد.

این نمونه نیز با قیمت 40،000 دلار در دسترس است، که 264 مایل رانندگی الکتریکی “متوسط” و نسخه 43،000 دلاری آن 325 مایل رانندگی “طولانی تر” را در دسترس دارند.

ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت Tesla، طی یک کنفرانس تلفنی با رسانه ها، اعلام کرد که مردم می توانند انتظار داشته باشد که خودرو مدل 3 تسلا با قیمت 35000 دلار را در روز پنج شنبه سفارش دهند تا در ماه ژوئن آن را تحویل بگیرند.

بسته به اینکه چقدر طول می کشد تا ماشین مدل 3 ابتدایی به بازار عرضه شود، تسلا قبل از آن نیز اهداف کاهش قیمیت خود را اعلام کرده بوده است که آن اهداف می توانند تغییر قابل توجهی در تعداد افرادی که وسایل نقلیه الکتریکی را خریداری می کنند را ایجاد کند.

ببینید که حالت Track Mode در ماشین های مدل 3 تسلا چگونه است و یا اینکه کمپانی تسلا و گسترش پمپ های سوپرشارژر خودروهای الکتریکی در سراسر اروپا.

همچنین تسلا روز پنج شنبه برنامه ای برای متوقف کردن فروش خرده فروشی وسایل نقلیه خود اعلام کرد.

این شرکت برای فروش محصولات خود تنها از یک پلت فرم آنلاین بهره خواهد برد.

ماسک به اعضای مطبوعاتی در یک کنفرانس گفت که بستن مکان های خرده فروشی، صرفه جویی قابل توجهی را برای شرکت به همراه خواهد داشت، و صرفه جویی در هر پنی بدون شک کمک خواهد کرد که ماشین مدل 3 با قیمت 35000 دلار به بازار عرضه شود.

برای مطالعه بیشتر: ماشین های الکتریکی مدل X و مدل S تسلا، با قیمت مناسب و تریم های قابل آپدیت، ماشین های X3 M و X4 M شرکت BMW با قدرت 503 اسب بخار از راه می رسند و یا همه اتوموبیل های رونمائی شده در نمایشگاه خودرو Auto Show 2018 لس آنجلس را مشاهده کنید.

ویدیوها و مطالب مشابه