برنامه IMDb تماشای رایگان فیلم ها را به موبایل های شما می آورد

گفته می شود که شما می توانید ده ها فیلم رایگان را در برنامه IMDb تماشا کنید. همچنین بینندگان می توانند موارد دلخواه خود را از طریق تلفن همراه یا تبلت خود پخش کنند. برنامه جدید IMDb در نظر دارد تا به کاربران اندروید و IOS خود پیشنهاد های رایگان بهتری را ارائه دهد تا از طرفی با دیگر رقیبان خود مانند آمازون یا یوتیوب و حتی دیزنی بهتر رقابت کند.

برنامه IMDb تماشای موبایل

اگر قبلاً همه چیزهای جدید را در استریم های پخش ویدئو مشاهده کرده باشید، باید بدانید که انتخاب رایگان IMDb برای ارائه فیلم ها و برنامه های تلویزیونی با پشتیبانی تبلیغاتی، ممکن است واقعا اغوا کننده و جالب باشد.

سایت صنعت فیلم امروز اعلام کرد که بینندگان اکنون می توانند عناوین تلویزیونی IMDb را از طریق اپلیکیشن موبایل IMDb پخش و مشاهده کنند.

پیش از این، این سرویس فقط در وب سایت های IMDb و Prime Video آمازون و یا دستگاه های آمازون فایر موجود بود.

IMDb TV همچنین پیشنهادات خود را از طریق معاملات جدید با Paramount و Lionsgate گسترش داده است.

اکنون خدمات و مجموعه های جدید مانند Silver Linings Playbook ، Age of Adaline و In the Heart of Sea برای تماشا وجود دارند.

در حالی که در حال حاضر ویژگی های میانی و متوسط در دسترس است، همچنین یک برنامه تلویزیونی با بازی پاتریشیا هیتون (Patricia Heaton) و نیل فلین (Neil Flynn).

در حالی که مطمئناً هیچ خطری برای تبدیل شدن شبکه پخش IMDb به عنوان هایی مختلف کننده ای مانند Netflix یا Hulu وجود ندارد، حتی ارائه عناوین قدیمی تر مطمئنا می تواند به یک برنامه پلن B در شنبه شب بارانی تبدیل شوند.

اگر چیزی نظر شما را در تلویزیون IMDb به خود جذب نمی کند، شما باید بعداً دوباره این برنامه را بررسی کنید.

چرا که انتخاب عناوین همیشه در حال تغییر هستند، بنابراین عناوین جدید در آینده نزدیک در دسترس خواهد بود.

هر دو نسخه Android و iOS توسط شرکت IMDb گزینه پخش استریم را ارائه می دهند.

همچنین می توانید از طریق سایت IMDb TV فیلم ها را در لپ تاپ خود نیز پخش کنید.

برای مطالعه بیشتر ببنید که برنامه پخش ویدئو دیزنی پلاس، رقیب سر سخت نتفلیکس، آمازون و اپل تی وی+ یا فیلم ها و سریال های اورجینال یوتیوب از 2 مهر به صورت رایگان در دسترس می باشند و یا چگونه یک ویدئو را به عنوان تصویر پس زمینه بر روی تلفن همراه خود تنظیم کنیم؟

ویدیوها و مطالب مشابه