دوربین وب کم مایکروسافت برای تشخیص چهره

دوربین های وب کم جدید مایکروسافت برای تشخیص چهره در ایکس باکس و ویندوز 10

مایکروسافت گزارش داد که در سال 2019 بر روی وب کم های جدید برای Xbox و Windows کار می کند. یک ویژگی Kinect مانند ممکن است به Xbox One بازگردد و وب کم ها برای کامپیوترها و لپ تاپ ها می توانند کیفیت بسیار بهتری برای تشخیص چهره داشته باشند.

گزارش شده که مایکروسافت قصد دارد وب کم های جدید خود را در سال 2019 برای ویندوز 10 و Xbox One منتشر کند.

Thurrott گزارش می دهد که دو وب کم جدید در راه هستند، که یکی برای استفاده از قابلیت تشخیص چهره Windows Hello بر روی هر کامپیوتر با ویندوز 10 طراحی شده است.

و به نظر می رسد که دیگری نیز برای Xbox One کار می کند و ویژگی Kinect را به ارمغان می آورد که به کاربران اجازه می دهد با حرکت در مقابل دوربین به طور خودکار وارد سیستم شوند. این ویژگی باید با چند حساب و اعضای خانواده نیز کار کند و کاربران نیز می توانند از بازی های این سبک لذت ببرند. 

سرپرست Surface مایکروسافت، Panos Panay، در مصاحبه ای در اوائل سال جاری اظهار داشت که این شرکت به دنبال انتشار وب کم های مارکدار Surface است.

شما می توانید ببینید که محصولات جدید Surface مایکروسافت معرفی شدند!

در ماه اکتبر Panay اشاره کرد و گفت:" به دوربین دستگاه Surface Hub 2 نگاه کنید، توجه داشته باشید که دوربین مبتنی بر USB-C است و این ایده که ما می توانیم یک دوربین با وضوح بالا برای تجربه ای عالی را به ارمغان بیاوریم، احتمالا شما نیز این حدس را می زنید که اکنون این اتفاق می افتد".

در حال حاضر مایکروسافت قصد دارد Surface Hub 2S را در سال 2019 با پردازنده قابل ارتقاء عرضه کند.

شما در زیر می توانید ویدئویی از معرفی تلوزیون بی نظیر Surface Hub 2 مایکروسافت را مشاهده کنید:

اگر این شرکت به طور جداگانه دوربین USB-C را برای نمایشگر Surround Hub 2 را منتشر کند، این همان دوربینی است که می توانید بر روی هر کامپیوتر ویندوز 10 نیز استفاده کنید.

مایکروسافت هنوز دوربین خود برای Windows Hello را منتشر نکرده است و کاربران کامپیوتر (و به ویژه کسب و کارها) مجبور بودند از جایگزین هایی مانند Creative، Razer، و Logitech برای جایگزینی تشخیص چهره برای رایانه های رومیزی خود استفاده کنند.

برای مطالعه بیشتر: مایکروسافت در windows 10 جدید با پشتیبانی از AI، دستیار صوتی کورتانا را ارتقاء می دهد، پروژه xCloud مایکروسافت بازی های ایکس باکس را در تلفن همراه و تبلت پشتیبانی می کند و یا کنسول جدید شرکت Microsoft، ایکس باکس ۲۰۱۹، بدون دیسک و بسیار ارزان تر.

همچنین می توانید ببینید که آپدیت جدید Windows 10، برای نسخه اکتبر ۲۰۱۸، اکنون در دسترس است.

... توضیحات کامل