رویداد E3 2019: بازی ها و کنسول های ارزان قیمت ایکس باکس مایکروسافت!

مایکروسافت در طول رویداد E3 2019 فعالیت های زیادی داشته و علاوه بر کنسول جدید Xbox One X در طی همایش E3 که به قیمت 100 دلار ارزان تر به فروش می رسد، همچنین بازی های جدید 'مورتال کمبت 11'، 'Sekiro و 'Anthem' و خیلی بیشتر را نیز رونمائی کرده است که برای خرید در دسترس قرار می گیرند.

رویداد E3 2019: بازی کنسول ایکس باکس مایکروسافت

این یکی از شگفت انگیزترین مراحل سال برای علاقهمندان به بازی های ویدئویی است زیرا همایش بزرگ E3 اکنو آغاز شده است.

شرکت های حاضر در این مراسم در هفته های آینده نه تنها اعلامیه های بازی بیشتری را ارائه می دهند، بلکه شما می توانید قیمت آن ها را نیز ببینید، و می توانید انتظار داشته باشید که می توانید از فروشندگان زیادی این بازی های جدید را تهیه کنید.

و شرکت مایکروسافت، حتی برای یک بار هم که شده، تعدادی از محصولات خود را با قیمت ارزان تر می فروشد، از جمله یک تخفیف سنگین برای Xbox One X، که در نمایشگاه E3 رونمائی شده است.

نسخه 4K این کنسول در تاریخ 17 ژوئن یا 7 خرداد 100 دلار ارزان تر خواهد بود.

مدل های مختلف به ازای قیمت 400 دلار در دسترس هستند.

برای سایر مدل های دیگر مانند: Xbox One S، شما 50 دلار از مدل نرم افزاری Specialty Edition Battle Royale تخفیف میگیرید (در اصل 250 دلار) و همچنین کنسول مدل Xbox One S All-Digital Edition (قیمت اصلی 200 دلار) نیز به تخفیف 50 دلاری همراه است.

در همایش بزرگ E3 2019 تخفیف برای دسته کنترلر ها نیز وجود دارد.

و البته، البته، شما می توانید تا تعداد زیادی از بازی های مخصوص ایکس باکس را تا تاریخ 17 ژوئن در همایش E3 پیدا کنید، که بعد از این رویداد نیز به صورت رسمی در اکثر فروشگاه ها در دسترس خواهند بود.

بازی هایی از جمله تعدادی از نسخه های اخیر، مانند بازی Anthem برای فروش 30 دلار (هرچند آزون نسخه ای برای 24 دلار دارد) و Sekiro: Shadows Die Double از 60 دلار تا 48 دلار.

تازه و جدیدترین بازی های نسل دیگر از جمله Kingdom Hearts III (30 دلار)، Mortal Kombat 11 (50 دلار)، The Division 2 (39 دلار) و Resident Evil 2 (36 دلار) نیز در بازار عرضه می شوند.

شما می توانید بسیاری از بازی های دیگر را در روزهای آینده مشاهده کنید، مانند Red Dead Redemption 2 (35 دلار)، Battlefield V (28 دلار)، Call of Duty: Black Ops 4 (32 دلار) و Sea of ​​Thieves (25 دلار)، هیتمن 2 (24 دلار)، Mega Man 11 (17 دلار)، Monster Hunter: World (20 دلار)، جنگ ستارگان Battlefront II (7.50 دلار) و Titanfall 2 (4.50 دلار).

همه این بازی های نام برده در همین سال 2019 برای کنسول های ایکس باکس در دسترس خواند بود و شما با نسخه های کنسول جدید مایکروسافت کیفیت برتر 4K و حتی بسیاری از امکانات ویژه و خاص را نیز دریافت کنید و لذت ببرید.

در همین حال، سونی نیز در حال فروش بازی های PS4 خود در رویداد E3 ایت و شما می توانید مجوعه بازی ها و سرویس های معرفی شده سونی در رویداد E3 2019 برای کنسول پلی استیشن 4 را در این مطلب ببینید.

برای مطالعه بیشتر ببینید که سرویس XCloud مایکروسافت با تمامی بازی های موجود ایکس باکس راه اندازی می شود! و یا مجموعه بازی های محبوب Halo ایکس باکس، به کامپیوتر می آیند.

ویدیوها و مطالب مشابه