ماشین شاسی بلند جدید فورد اکسپلورر 2019 با مصرف سوخت بهتر و قدرت بالا عرضه می شود!

خودرو جدید فورد اکسپلورر هیبریدی 2019 قدرت بکسل بالا و پیمایش مسیر 500 مایل (800 کیلومتر) با هر باک را تأمین می کند. در حالی که جدیدترین ماشین های اکسپلورر کمپانی فورد اتوموبیل هایی کم مصرف تر با توانایی پیشمایش مسافت بیشتر می باشند، اما تویوتا هایلندر برنده کسب عنوان یک خودرو شاسی بلند MPG کم مصرف و عالی شده است.

ماشین شاسی بلند فورد اکسپلورر 2019 با مصرف سوخت قدرت عرضه

اگر به دنبال یک ماشین SUV شاسی بلند با توان الکتریکی و به اصطلاحی دیگر پشتیبان از محیط زیست هستید، اتوموبیل بی نظیر هیبریدی فورد اکسپلورر 2020 یک گزینه مناسب و برتر است.

البته تا زمانی که شما نخواهید مدل دو دیفرانسیل چهار چرخ این خودرو اکسپلورر (Explorer) را انتخاب کنید.

EPA یا آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده، تخمین مصرف سوخت آخرین مدل ماشین هیبریدی فورد را منتشر کرده است که نشان می دهد مدل تک دیفرانسیل چرخ عقب این خودرو 4 مایل بر گالن (8کیلومتر با هر لیتر) نسبت به خودرو اکسپلورر غیر هیبریدی چهار موتوره 2.3 لیتری باصرفه تر است.

اگر رانندگی دو دیفرانسیل و تمام چرخ این ماشین شاسی بلند فورد را انتخاب کنید، این خودرو هیبریدی 2 مایل بر گالن (mpg) (4 کیلومتر با هر لیتر) باصرفه تر خواهد بود.

در اصل با انتخاب رانندگی چرخ عقب، فورد اکسپلورر هیبریدی می تواند 27 مایل را با یک گالن در شهر (11 کیلومتر با هر لیتر)، 29 مایل را در بزرگراه و 28 مایل را به صورت میانگین تحویل می دهد.

رانندگی تمام چرخ تک دیفرانسیل شما نیز 23 مایل بر گالن (9 کیلومتر با هر لیتر) در شهر ، 26 mpg در بزرگراه و 25 mpg را به صورت میانگین در اختیار خواهید داشت.

همچنین برای سفرهای طولانی جاده ای، خودرو فورد هیبریدی Explorer قطعاً یک اتوموبیل بی نظیر و عالی است.

خودرو فورد اکسپلورر 2019

مدل چرخ عقب می تواند فاصله ای تا حدود 500 مایل (800 کیلومتر) را طی کند، قل از اینکه دوباره باک آن پر شود.

این گزینه برای مدل چهارچرخ دو دیفرانسیل به 450 مایل می رسد.

و اگر به نیروی بکسل نیاز دارید، این وسیله نقلیه می تواند تا 5،600 پوند را بکشد.

Autoblog خاطرنشان کرد: SUV هیبریدی فورد هنوز هم نمی تواند تویوتا هیبریدی هایلندر را برای کارآیی شکست دهد.

مدل تویوتا هیبریدی هایلندر سال 2019 با رانندگی دو دیفرانسیل تمام چرخ، تخمین زده می شود که 28 مایل بر گالن (mpg) را عرضه کند.

این خودروساز ژاپنی تخمین می زند که مدل آینده Highlander آن در سال 2020 با مصرف سوخت 34 mpg (14 کیلومتر با هر لیتر) عرضه می شود، حتی کارآیی بیشتری نیز خواهد داشت.

در صورت علاقه نتیجه ناموفق برای تست تصادف ماشین فورد اکسپلورر (۲۰۱۸)، یا کارخانه ماشین سازی آمریکایی فورد ۲۰۲۰ Explorer و یا طراحی سه بعدی اتوموبیل های کمپانی فورد از طریق برنامه حقیقت مجازی VR را ببینید.

ویدیوها و مطالب مشابه