خودرو الکتریکی آئودی E-Tron امن مطمئن ماشین برقی 2019

خودرو الکتریکی آئودی E-Tron امن ترین و مطمئن ترین ماشین برقی 2019 می باشد!

اتوموبیل الکتریکی جدید E-Tron آئودی اولین ماشین برقی EV شد که برنده جایزه ایمنی برتر شده است. ماشین برقی جدید آئودی به نام E-Tron که در همین سال 2019 عرضه شده است به عنوان یک اتوموبیل برقی عالی و شیک، بسیار امن و مطمئن نیز می باشد که با دریافت جایزه برتر ایمنی می تواند اکثر بازار فروش ماشین های الکتریکی را به خود اختصاص دهد و این می تواند برای شرکت سازنده ماشین های برقی تسلا خیلی بد تمام شود.

خودرو آئودی مدل E-Tron 2019، به عنوان یک ماشین پرچمدار برقی آئودی، موفق به کسب جایزه برتر ایمنی Pick + 2019 از سوی مؤسسه بیمه ایمنی بزرگراه (IIHS) شده است و آن را به عنوان اولین وسیله نقلیه الکتریکی که چنین شناختی را کسب نموده، بدست آورده است.

IIHS به رتبه بندی برتر خودرو E-Tron آئودی در ارزیابی تصادفات و همچنین ویژگی های جلوگیری از تصادف جلوی آن اشاره کرده است و ایمن بودن و برتر بودن آن را از دلایل شناخت Audi می داند.

در تست های برخورد تصادف از جلو، این وسیله نقلیه بسیار خوب و مطمئن عمل کرده است و در یک آزمایش با سرعت 25 مایل در ساعت (40 کیلو متر در ساعت) از برخورد نیز جلوگیری می کند و سرعت خود را تا 12 یا 11 مایل در ساعت ( کمتر از 20 کیلومتر در ساعت) کاهش می دهد.

E-Tron همچنین دارای چراغهای LED استاتیک با کمک پرتوی نور بالا است، ویژگی ای که به طور خودکار نور را بین پرتوهای بالا و پایین تنظیم می کند تا به سایر رانندگان ایمنی بیشتری را در رانندگی شبانه ارائه دهد.

در زیر می توانید ویدئویی از تست تصادف کامل خودرو آئودی E-Tron 2019، امن ترین SUV الکتریکی را مشاهده کنید:همچنین می توانید ویدئویی از خط تولید خودرو آئودی e-tron شاسی بلند را مشاهده کنید.

به هر حال گفته می شود که این جایزه برای E-Tron می توانست برای خودرو های تسلا در نظر گرفته شود.

مدل X تسلا به دلیل ایمنی استثنایی شناخته شده است، اما آزمایشات IIHS مدل S به خوبی پیش نرفته است.

IIHS آزمایش ایمنی مدل 3 را در این هفته آغاز کرده است، اما درست مدت کوتاهی پس از آنکه یک ماشین برقی تسلا در مسکو با حالت رانندگی خودران، تصادف کرده و آتش گرفته است.

برای مطالعه بیشتر ببینید که ماشین کیا Rio 2018، با امتیاز بالا و بسیار موفق در تست های امنیت خودرو، یا سیستم های ایمنی ماشین های خودران فورد چگونه است و یا ماشین های الکتریکی مدل X و مدل S تسلا، با قیمت مناسب و تریم های قابل آپدیت.

5.7 هزار بازدید 5 سال پیش اتومبیل ماشین ویدئو ویدئو های ماشین
... توضیحات کامل