وسایل هوشمند سازی جدید SmartThings سامسونگ بدون نیاز به هاب مرکزی عرضه می شوند

دوربین هوشمند SmartThings سامسونگ و پلاگین هوشمند این شرکت که اخیرا معرفی شده اند به یک هاب مرکزی برای کنترل نیاز ندارند و شما می توانید از طریق گوشی خود و یا هر وسیله دیگری آن ها را کنترل و تنظیم کنید. این شرکت همچنین دارای یک لامپ هوشمند در خط SmartThings خود نیز است که می تواند برای روشن و خاموش شده در هر زمانی تنظیم شود و حتی به دوربین و یا پلاگین هوشمند شما متصل شود.

هوشمند سازی SmartThings سامسونگ هاب مرکزی عرضه

سامسونگ یک دوربین، یک پلاگین هوشمند WiFi و یک لامپ هوشمند را به طیف وسیعی از دستگاههای SmartThings موجود خود اضافه می کند.

دوربین داخلی دارای قابلیت های HD و HDR کامل است.

علاوه بر این، دارای مشخصات 145 درجه چرخش است که قادر به نظارت بر یک قسمت وسیع تر از منزل شما است و بهتر از دوربین های دیگر می باشد و همچنین توانایی ضبط فیلم ها در تاریکی با دید در شب را نیز در اختیار دارد.

این دوربین همچنین دارای تشخیص شیء است که سامسونگ می گوید می تواند بین افراد (به عبارت دیگر تهدید واقعی بالقوه در داخل خانه شما) و حرکت حیوانات خانگی یا یک وسیله نقلیه تبعیض قائل شود.

توانایی آن برای تمایز بین افراد، حیوانات خانگی و اشیاء به شما اجازه می دهد تا اطلاعیه ها را که می خواهید از طریق برنامه SmartThings دریافت کنید و سفارشی سازی کنید.

علاوه بر این، دارای بلندگوهای دو طرفه صوتی است، بنابراین شما می توانید با استفاده از برنامه حتی اگر شما در خانه نیستید به شخصی در خانه و یا با حیوانات خانگی خود صحبت کنید.

در حالی که دوربین بخشی از محدوده SmartThings سامسونگ است، شما برای استفاده از آن نیازی به یک هاب SmartThings ندارید و این عالی است.

فقط آن را به برق وصل کنید و آن را به WiFi خودتان مانند سایر دوربین های امنیتی هوشمند متصل نمائید.

اما با اتصال آن به هاب، می توان آن را با سایر دستگاه های هوشمند پیوند داد و متصل کرد، هرچند، می توان چراغ هایی که می توانند برنامه ریزی شوند را به دوربین وصل کرد تا زمانی که دوربین حرکتی را تشخیص می دهد، به صورت خودکار روشن شوند.

ببینید تلفن همراه قدیمی و کم مصرف خود را به یک دوربین امنیتی کارآمد تبدیل کنید.

Smart Plug یا پلاگین هوشمند وای فای SmartThings سامسونگ نیز به یک مرکز هاب برای کار نیاز ندارد.

این می تواند لامپ، لوازم کوچک و سایر دستگاه های الکترونیکی هوشمند را برای شما به راحتی کنترل کند، به شما این توانایی را می دهد که آنها را روشن یا خاموش کنید، از تایمر بر روی آنها استفاده کنید و برنامه ای برای آنها تنظیم کنید.

پلاگین همچنین آنها را با دستگاه های دستیار صوتی نیز فعال می کند که با Bixby، Google Assistant و الکسا آمازون کار می کنند.

در صورت علاقه راه اندازی آسان پلاگین های هوشمند برای کنترل وسایل الکتریکی و هوشمند سازی پریز برق منزل شما را ببینید.

SmartThings New Bulb یا لامپ هوشمند سامسونگ نیز با آن دستیارهای صوتی سازگار است، و به شما این امکان را می دهد که آن را با صدای خود کنترل کنید.

شما می توانید اتوماسیون خود را برای لامپ ها از طریق برنامه SmartThings هنگامی که آن را به مرکز توزیع SmartThings متصل کردید، ایجاد کنید.

به عنوان مثال، می توانید آن را در طول شب برای روشن ماندن تنظیم کنید و یا قبل از اینکه شما معمولا به خانه برسید، یک یا دو دقیقه قبل آن را روشن کنید.

در صورت علاقه ببینید: همه چیز در مورد لامپ های هوشمند، چرا بهتر است از لامپ های هوشمند استفاده کنیم؟

هر سه دستگاه در حال حاضر از طریق وب سایت سامسونگ و خرده فروشان از جمله Best Buy انتخاب در دسترس هستند.

SmartThings Cam و WiFi Smart Plug به ترتیب 90 و 18 دلار برای شما به فروش می رسند.

در عین حال Smart Bulb SmartThings برای شما 10 دلار هزینه خواهد داشت.

برای مطالعه بیشتر ببینید: 4 وسیله و پروژه مخصوص برای هوشمند سازی منزل و مناسب برای مبتدیان، یا 6 دلیل برای این که شما در آبیاری نیاز به یک آب پاش هوشمند دارید! و یا نمایشگر های هوشمند گوگل با یک رابط کاربری شخصی تر همراه اند!

ویدیوها و مطالب مشابه