آمریکا سیستم دوربین های جانبی را به جای آینه بغل ماشین ها تست می کند!

آژانس راهنمایی و رانندگی ایالات متحده قصد دارد تا سیستم های دوربین عقب و دوربین های جانبی به جای آینه ها برای وسایل نقلیه های جدید را آزمایش کند. در حالی که هم اکنون در کشورهایی مانند ژاپن و برخی از نقاط اروپا اتوموبیل هایی با دوربین جانبی به جای آینه دیده می شوند، این ویژگی جدید و جالب می تواند منجر به وسایل نقلیه با دوربین های جانبی و عقب در سراسر کشور آمریکا نیز بشود و شاید در آینده نسخه هایی دیگر از این نمونه اتوموبیل ها را در سراسر دنیا نیز مشاهده کنیم.

آمریکا سیستم دوربین جانبی آینه بغل ماشین تست

اتوموبیل آئودی E-Tron 2019 موجود در ایالات متحده به جای آینه های سنتی دارای دوربین های جانبی نمی باشد، در حالی که در برخی از کشور های اروپایی و کشور ژاپن هم اکنون در دسترس است، که در ابتدا به این شکل طراحی شده است، اما این فناوری در کشور آمریکا مجاز نیست.

اگر سازمان ملی ایمنی ترافیک بزرگراه های آمریکا با برنامه های خود برای آزمایش این فناوری کنار بیاید، ممکن است در سال های آینده این ویژگی تغییر کند.

به گفته رویترز، NHTSA یا همان آژانس راهنمایی و رانندگی ایالات متحده به دنبال این است که چگونگی استفاده از دوربین ها به عنوان جایگزینی برای آینه های سنتی اتومبیل ها را کنترل کند.

به طور خاص، این آژانس در نظر دارد چگونگی تأثیر این فناوری بر “رفتار رانندگی و اجرای مانور تغییر خط” را کنترل کند.

این سازمان آزمایشات خود را در وسایل نقلیه مسافربری کوچکتر قبل از حرکت به وسایل بزرگتر، شروع می کند.

در حال حاضر دوربین های جانبی و عقب در مناطق دیگری مانند اروپا و ژاپن مجاز هستند، به همین دلیل خودروسازان در حال حاضر روی مدل های مجهز به دستگاه های دوربین دار برای خودروهای غیر آمریکایی کار می کنند.

در زیر می توانید ویدئویی ببینید که آینه های مجازی بیرونی و داخلی اتوموبیل ۲۰۱۹ Audi e-tron SUV، چگونه کار می کند؟

همانطور که رویترز نیز اعلام می کند، تسلا و گروهی از نماینده های جنرال موتورز، فولکس واگن، تویوتا و سایر خودروسازان از سازمان NHTSA خواسته اند تا اجازه استفاده از سیستم های دوربین مداربسته را به خودرو های آنها بازگرداند.

حتی کمپانی دایملر از آژانس خواسته است تا از سیستم های دوربین برای کامیون های سنگین خود نیز استفاده کند.

از سال 2015 تا کنون سازمان NHTSA هنوز هیچ طوماری را تأیید نکرده است، اما حداقل آژانس اکنون در مورد امکان اجازه وسایل نقلیه با دوربین های جانبی و عقب در خیابان ها آزمایشاتی را انجام می دهد.

برای مطالعه بیشتر ببینید که خودرو الکتریکی آئودی E-Tron امن ترین و مطمئن ترین ماشین برقی ۲۰۱۹ می باشد! یا اسکوتر برقی E-Tron ائودی تا سال ۲۰۲۰ از راه می رسد! و یا ۱۱ حقیقت برتر در مورد ماشین سوپر اسپورت جدید شورولت کوروت C8 2020 یا جدیدترین لامبورگینی در سال ۲۰۱۹، یک سوپر خودرو هیبریدی ترزو میلنیو است!

ویدیوها و مطالب مشابه