Waymo ماشین الکتریکی و خودران خود را به جاده های عمومی می فرستد

کمپانی Waymo خودور الکتریکی (EV) جگوار خود را در جاده های عمومی، برای آزمون های بیشتر رانندگی خودران، راه اندازی می کند. شما می توانید یک ماشین SUV خود مختار و خودران جگوار I-Pace را در خیابان Mountain View کالیفرنیا مشاهده کنید. شرکت وایمو در تلاش است تا ناوگان خودروهای سواری خود را به ماشین های نسل بعد، یعنی اتوموبیل های خودران و خومختار ارتقاء دهد.

Waymo ماشین الکتریکی خودران جاده عمومی فرستد

شرکت اشتراک گذاری اتوموبیل، Waymo، ماشین مورد استفاده خود یعنی خودرو برقی جگوار I-Pace را به جاده های عمومی برای آزمایشات بیشتر و بهتر رانندگی خودمختار می فرستد، تنها این بار آن کاملا با تکنولوژی خودران و مستقل برای رانندگی در شهر های عمومی راه اندازی شده است.

این شرکت در TechCrunch نیز تایید کرده، که آزمایش ماشین های خودگردان و خودراننده را در نزدیکی مقر خود یعنی در Mountain View کالیفرنیا راه اندازی کرده است.

در طی آزمایش، Waymo یک راننده کمکی و ایمنی را نیز در داخل قرار می دهد، تا اگر چیزی درست نبود و ماشین از کنترل خارج شد، آماده کنترل کردن خودرو باشد.

این یک قدم مهم برای شرکت Waymo است تا بتواند ماشین های خودران و مستقل خود را به ناوگان سوارکاری و برنامه اشتراک گذاری خود، که آن را برای سال آینده در نظر دارد، اضافه کند.

Waymo سال گذشته نشان داد که اتوموبیل جدید الکتریکی I-Pace جگوار را به ماشین های خود راننده خود اضافه کرده.

در اصل این اتومبیل ها قبل تر نیز در پی جمع آوری اطلاعات جاده ای در خیابان ها در منطقه خلیجی کالیفرنیا بوده اند، هرچند که آنها تحت کنترل یک راننده انسانی می بودند.

Waymo و Jaguar Land Rover یک معامله بسیار عالی است که می تواند تعداد 20،000 اتومبیل خودران I-Pace را در دو سال اول خدمت رسانی به ناوگان سواری وایمو اضافه کند.

برای مطالعه بیشتر بینید که انتقال مشتری به والمارت با اتومبیل های خودران Waymo در آریزونا و یا اتوموبیل کاملا خودران و مستقل ولوو با همکاری اوبر، آماده رانندگی در جاده ها و یا کامیون خودران جدید ولوو کانتینرهای سنگین را در سوئد جابه جا می کند!

شیرین 3 سال پیش
خیلی خوب عالی

ویدیوها و مطالب مشابه