رانندگی خودرو مک لارن 765LT عنکبوتی

رانندگی و نگاهی به طراحی خودرو جدید مک لارن 765LT عنکبوتی

شرکت اتومبیل سازی مک لارن اعلام کرد که قرار است اتومبیل با طراحی جدید و بسیار خیره کننده روانه بازار جهانی کند که بسیار قدرتمند و و زیبا می باشد و از طراحی منحصر به فرد و خوبی برخورد دار است. نام این اتومبیل  مک لارن 765LT عنکبوتی قدرتمند می باشد که دارای خصوصیات خارق العاده ای است. حال ما می خواهیم در تریلر کوتاهی این اتومبیل را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم. همراه ما باشید با برسی بیشتر این اتومبیل.

این اتومبیل McLaren 765LT Spider دارای یک موتور بسیار قدرتمند از نوع V8 می باشد که 4.8 لیتری است و دارای توربو شارژ های بسیار قدرتمندی است. قدرت گشتاور نیروی این اتومبیل 800 پوند فوت نیز می باشد.

0 تا 100 این اتومبیل در کمتر از 2.8 ثانیه ، 0 تا 200 این اتومبیل در کمتر از 7.2 ثانیه ،0 تا 300 این اتومبیل در کمتر از 10 ثانیه نیز صورت می گیرد. حداکثر سرعت این اتومبیل 330 کیلومتر بر ساعت می باشد.

 این اتومبیل در سال گذشته رونمایی شده است و حال این اتومبیل با اسم جدید خود رونمایی شده است که در حال حاضر 756 مدل از این نوع جدید وجود دارد که شما می توانید آن را خریداری کنید و البته همانطور که گفته شده ااین اتومبیل جدید دارای تغییراتی از نوع طراحی بدنه، روکش صندلی و... می باشد.

قیمت تقریبی این اتومبیل از 310 پوند می باشد تا 500 پوند. امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد.

... توضیحات کامل