برنامه و ابزار Kayak به شما برای انتخاب چمدان مناسب برای پرواز و مسافرت کمک می کند

ابزار و برنامه مسافرتی کایاک (Kayak) به شما نشان می دهد که آیا چمدان شما برای حمل و نقل در سیستم فرودگاه ها و پرواز های آن ها مناسب است یا نه! این ویژگی از واقعیت افزوده برای اسکن چمدان و یا کیف شما استفاده می کند.

3.4 از 5
از 5 رای
برنامه و ابزار Kayak به شما برای انتخاب چمدان مناسب برای پرواز و مسافرت کمک می کند

در کل می توان گفت Kayak در حال حاضر یک ابزار اندازه گیری برای کمک به کاربر می باشد که این موضوع را بررسی می کند که آیا کیسه، کیف و یا چمدان کاربران مطابق با الزامات خطوط هوایی می باشد؟.

شرکت کایاک در روز دوشنبه ابزار اندازه گیری چمدان خود را برای محاسبه اندازه کیف حامل شما کاربران، با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده را رونمائی کرد.

هنگامی که شما یک جستجو پرواز را در برنامه Kayak تلفن همراه خود باز کنید، می توانید بر روی گزینه ابزار اندازه گیری کیف جدید و یا به انگلیسی “new bag measurement tool” کلیک کنید.

سپس چمدان یا کیف خود را با دوربین گوشی خود نمایش دهید، از کف شروع کنید و سپس همه اطراف کیف خود را برای اندازه گیری دقیق فیلم برداری کنید.

این برنامه با ابزار های اندازه گیری واقعیت افزوده خود سایز چمدان را محاسبه می کند و به شما اطلاع می دهد که آیا اندازه کیف و چمدان شما برای ابعاد حمل و نقل هوایی در فرودگاه ها مناسب است یا خیر.

باید بدانید که با این حال که ممکن است در برخی از فرودگاه ها قوانین خاص تری نیر برای حمل چمدان ها داشته باشند اما حداکثر ابعاد برای یک چمدان حامل در مسافرت ها ۹ اینچ ارتفاع حجمی و ۱۴ اینچ عرض و ۲۲ اینچ طول (یعنی به ترتیب ۲۲ سانتی متر، ۳۵ سانتی متر و ۵۶ سانتی متر)، از جمله دسته و چرخ ها می باشد.

این ابزار همچنین تمامی سیاست های باربری خطوط هوایی را در یک اسکن از چمدان کاربر مقایسه می کند و در صورت لزوم به کاربر هشدار می هد.

شما می توانید آن را امتحان کنید، اگر یک دستگاه به روز شده در iOS داشته باشید. (اپل فقط ابزار اندازه گیری خود را به عنوان بخشی از iOS 12 خود در روز دوشنبه منتشر کرده است)

با این نمونه برنامه ها شما می توانید بر روی بسته بندی مواد مناسب خود تمرکز کنید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.