تلویزیون جدید 292 ایچنی و 8K جدید The Wall سامسونگ، ماه آینده عرضه می شود

تلویزیون The Wall بعدی سامسونگ که یک تلویزیون دیواری بسیار بزرگ است، می تواند با اندازه فوق بزرگ 292 اینچ با کیفیت 8K همراه شود. اما چه کسی به یک تلویزیون The Wall واقعی نیاز دارد؟ سری تلویزوین های دیوار سامسونگ، همانطور که از اسمشان مشخص است با اندازه ای بسیار بزرگ همراه اند و می توانند یک سمت دیوار یک اتاق را به خود اختصاص دهند.

تلویزیون 8K The Wall سامسونگ

نظر شما در مورد تلویزیون بزرگ 146 اینچی The Wall سامسونگ چه بوده است؟

این برای علاقه مندان به سینما عالی است.

غول الکترونیک وعده های یک نسخه خانگی را با معرفی تلویزیون The Wall Luxury ارائه می دهد، حتی تلویزیون های جاه طلبانه ای که به خوبی و با کیفیت و شیک طراحی شده اند تا جایگاهی از منزل شما را در اختیار بگیرند.

این تلویزون های ساموسنگ از حدود 73 اینچی و با روزلوشن 1080 پیکسل شروع می شوند، اما تکنولوژی MicroLED آن را جدیدترین نسل ها با اندازه 292 اینچ و رزولوشن 8K می رساند.

این بیش از 24 فوت قطر دارد.

شما می توانید تقریبا یک دیوار اتاق نشیمن بزرگ را با صفحه نمایش تلویزیون دیوار خود پوشانید.

به طور مناسب، سامسونگ با استفاده از حالت Ambient Mode خود در تلاش است تا، مثلا زمانی که از تلویزیون خود استفاده نمی کنید، از فضای شما به عنوان یک اثر هنری استفاده کند.

اگر بخواهید و بتوانید از این مدل ستفاده کنید، مطمئنا می توانید قبض برق آن را نیز پرداخت و تامین کنید.

این حتی در کیفیت بهتر نیز است، چرا که جدا از این ارقام معمولی، ویژگی های برتری نیز وجود دارد، با نرخ تجدید 120Hz و تکنولوژی HDR که می تواند درخشندگی روشنایی 2000 نیت را به ارمغان بیاورد.

در صورت علاقه ببینید که HDR برای تلویزیون ها به چه معناست و چرا شما باید به آن اهمیت دهید؟

Wall Luxury در ماه جولای (تیر) در دسترس خواهد بود.

سامسونگ قیمت ها را دقیق اعلام نکرده است، اما بیایید صادق باشیم، اگر شما به یکی از این تلویزیون ها نیاز دارید، احتمالا قیت آن برای شما خیلی مسئله ای نخواهد بود.

شما ممکن است مجبور شوید که برای مدل Q900 سامسونگ چیزی در حدود 100،000 دلار را خرج کنید و یا جایگزین هایی مانند مدل Z9G شرکت سونی با قیمت 70،000 را در نظر بگیرید.

برای مطالعه بیشتر ببینید که تمامی تلویزیون های سامسونگ در سال ۲۰۱۹: با کیفیت ترین ها و بزرگترین ها، تلوزیون های هوشمند سامسونگ به دستیار صوتی گوگل مجهز می شوند یا تلوزیون Rollable جدید ال جی در سال ۲۰۱۹ ارائه می شود و یا تلویزیون ۸K سونی، یک هیولا در سبک خود؛ همراه با جدیدترین تلویزیون های سونی در سال ۲۰۱۹.

ویدیوها و مطالب مشابه