کمپانی تسلا و گسترش پمپ های سوپرشارژر خودروهای الکتریکی در سراسر اروپا

شرکت تسلا شبکه سوپرشارژرهای خود برای اتوموبیل های الکتریکی را در تمام اروپا در سال 2019 پوشش خواهد داد. Elon Musk مدیر عامل شرکت تسلا این گسترش و تغییرات را در یک توییتر نشان داده و اعلام کرده است.
تسلا و پمپ سوپرشارژر خودروهای الکتریکی

ایلان ماسک با یک توئیت در توییتر اعلام کرده است که کمپانی خودروسازی تسلا در حال برنامه ریزی برای توسعه Supercharger یا همان پمپ های شارژر برقی با سرعت بیشتر است، که 100 درصد از قاره اروپا را در سال آینده پوشش خواهند داد.

وی در پاسخ به توئیتی که برخی از کاربران در مورد اینکه برخی از نقاط ایرلند به شدت نیاز به سوپرشارژرها برای اضافه شدن دارد، افزود: “از ایرلند به کیف (اوکراین)، از نروژ تا ترکیه” همهريال شامل این خدمات سوپرشارژر ها می شوند.

این کمپانی خودروسازی الکتریکی در ماه نوامبر تولید خودرو مدل 3 خود را برای بازارهای اروپایی آغاز کرد و بسیاری از آن ها در نمایشگاه های مختلف در کشورهای گوناگون در سراسر قاره اروپا، به نمایش گذاشته شدند.

در آن زمان، شرکت همچنین گفت که این وسیله نقلیه در نسخه های اروپایی با سیستم شارژ ترکیبی (CCS) و با پورت های سازگار برای شارژ سریع مجهز شده اند.

علاوه بر این، تسلا گفت که قبل از عرضه مدل 3 در برخی از نقاط، شارژرهای موجود خود را در قاره با قابلیت های CCS ارتقا می دهد.

اگر این شرکت قصد دارد سوپر شارژرهای موجود را با استفاده از ویژگی های CCS تثبیت کند و ارتقاء دهد، ممکن است این تاسیسات جدید در آینده به برخی از پمپ های الکتریکی اضافه شوند.

از آنجا که فناوری CCS به طور معمول برای خودرو های الکتریکی EV در اروپا استفاده می شود، مردم در تعجب اند که آیا Tesla قصد دارد شبکه سوپر شارژر خود را به روی دیگر وسایل نقلیه الکتریکی دیگر شرکت ها نیز باز کند و یا خیر.

درو بنت (Drew Bennett)، مسئول زیرساخت های سوپرشارژر های جهانی Tesla، گفت که این شرکت در حال صحبت با سایر خودروسازان است، اما هنوز هیچ برنامه مشخصی وجود ندارد.

برای مطالعه بیشتر ببینید که تسلا ویژگی های بیشتری از قابلیت Autopilot اتوموبیل های خودران خود را آزمایش می کند و یا همه اتوموبیل های رونمائی شده در نمایشگاه خودرو Auto Show 2018 لس آنجلس را مشاهده کنید.

همچنین می توانیدببینید که جاده زیر زمینی ایلان ماسک در LA تست و آزمایش می شود.

ویدیوها و مطالب مشابه