سریعترین ماشین دنیا سوپر خودرو بوگاتی شیرون

سریعترین ماشین دنیا، سوپر خودرو بوگاتی چیرون با سرعت 490 کیلومتر در ساعت

خودرو بی نظیر بوگاتی چیرون رکورد جهانی را با حداکثر سرعت 304 مایل در ساعت (490 کیلومتر در ساعت) به نام خود ثبت و تعیین می کند. این ماشین سوپراسپرت اصلاح شده سرعت حداکثر 304.77 مایل در ساعت (در حدود 490 کیلومتر در ساعت) را به خود اختصاص داده است. این سوپر ماشین بوگاتی چیرون واقعا سریع است، و با سرعت 300 مایل در ساعت، قطعا یکی از سریعترین خودروهای تولیدی در جهان می باشد.

اتوموبیل بی نظیر بوگاتی چیرون (Bugatti Chiron) رسماً سریعترین ابرخودرو جهان است، و این را با یک پیشرفت چشم گیر در سرعت خود نشان می دهد.

روز دوشنبه Top Gear این خبر را بخش کرد و تأیید كرد كه راننده تست بوگاتی، اندی والاس (Andy Wallace)، از گروه فولکس واگن در مسیر آزمایشی Ehra-Lessien در آلمان به حداكثر سرعت 304.77 مایل در ساعت (تقریبا 490 کیلومتر در ساعت) رسیده است.

به گزارش Top Gear، این سرعت بالای جنون آمیز توسط TÜV آلمان یا انجمن بازرسی فنی Techincal تأیید شده است.

این باعث می شود خودرو بوگاتی چیرون اولین سوپراسپرتی باشد که به سرعت بیش از 300 مایل در ساعت دست یافته است.

اما این فقط به دلیل توانایی های بی نظیر چیرون نبوده است.

بدنه عرضه شده توسط دالارا (Dallara) برای سیستم آیرودینامیک، بهینه سازی شده است و در واقع این خودرو حدود 10 اینچ کشیده تر از یک چیرون استاندارد است.

این خودرو پایین تر قرار دارد و بیشتر به سمت زمین گرایش پیدا کرده و قسمت عقب آن نیز دارای یک اگزوز اصلاح شده شبیه به نمونه یکپارچه خودرو چنتودیچی بوگاتی است.

علاوه بر این، بال عقب و سیستم ایروداینامیک عقب چیرون به سیستم هواپیماهای جت شبیه شده و یک قطعه هوایی عقب جدید در دم خودرو ادغام شده است.

در داخل، چیرون صندلی مسافر ندارد، اگرچه یک قفس ایمنی به آن اضافه شده است، زیرا، خوب برر روی سرعت آن تاثییر گذار است.

در مورد قدرت، رکورد تنظیم شده چیرون توسط همان موتور 8.0 لیتری چهار موتور توربو W16 که در ماشین استاندارد موجود است، رخ داده، هرچند که دارای یک قدرت 1.600 اسب بخاری از چنتودیچی است.

Top Gear می گوید جعبه دنده اتومبیل و سیستم تمام چرخ آن بدون تغییر نسبت به Chiron استاندارد همراه شده است.اما گفته می شود که تایر های میشلین نیز در اجرای بالاترین سرعت چیرون نقش اساسی داشته اند.

طبق گفته های شاهدان و راننده، این تایرهای مخصوص Pilot Sport Cup 2 را ایجاد کرده است که قادر به چرخش تا 4100 بار در دقیقه هستند.

لاستیکها حتی قبل از قرارگیری در چیرون برای اطمینان از عدم وجود نقص فنی، بر زیر پرتوهای نور X قرار گرفته اند.

فرانک هیل، از شرکت بوگاتی، به Top Gear گفت: "بزرگترین چالش این است که بسته کلی را به درستی دریافت کنید، نه تنها طراحی، نه تنها آیرودینامیک، نه تنها موتور بلکه نه تنها لاستیک، بلکه اصل این است که همه چیز را با هم جمع کنیم و در یک اتومبیل به کار بیاندازید."

Top Gear می گوید که این Chiron اصلاح شده به احتمال زیاد به نوعی از مدل Super Sport تولید خواهد شد، اما چه کسی می داند آیا این اتومبیل در جاده ای قادر خواهد بود به سرعت بالای 300 مایل در ساعت برسد یا خیر.صرفنظر از این، هرچه ماشینهای فوق العاده سریع تر بروند، به طور رسمی یک معیار جدید و فوق العاده چشمگیر وجود خواهد داشت.

و این بی نظیر است..

در صورت علاقه ببینید که تسلا رودستر، سریع ترین وپرشتاب ترین ماشین الکتریکی، سال 2020 از راه می رسد! یا خودرو الکتریکی جدید فولکس واگن رکورد 20 ساله مسابقات گودوود را شکست! یا پهباد فضایی مخفی آمریکا با دو سال پرواز مستقل، رکوردی جدید را ثبت می کند!

7.6 هزار بازدید 4 سال پیش اتومبیل ماشین ویدئو ویدئو های ماشین
... توضیحات کامل