شرکت های خدماتی اتوموبیل رانی به هوشمند سازی رانندگی در جاده ها کمک می کنند

کمپانی های فورد، اوبر، Lyft و دیگر گروه های حمل و نقل شهری و عمومی با هم متحد می شوند تا خیابان های ما را هوشمند سازی تر کنند. با همکاری با کمپانی های NACTO و SharedStreets، این شرکت ها استانداردهای داده های مناسب برای استفاده از خیابان ها به صورت موثرتر را به دست می آورند. مانند یکی از برنامه های آزمایشی SharedStreets که شامل ردیابی اتومبیل های کرایه ای برای کاهش حجم ترافیک خودرو ها در زمان روز می باشد، که در عکس نیز آن را مشاهده می کنید.

4.5 از 5
از 4 رای
(رای دهید)
شرکت های خدماتی اتوموبیل رانی به هوشمند سازی رانندگی در جاده ها کمک می کنند

شرکت ها ی فورد، اوبر، Lyft و مقامات انجمن ملی حمل و نقل شهری (NACTO) روز چهارشنبه اعلام کردند که آنها با SharedStreets همکاری می کنند تا بهتر درک کنند که چگونه خیابان های شهر را مورد استفاده قرار دهند و به دنبال راه هایی هستند تا متوجه شوند که چگونه برای خودروهای خودران، سفرهایی امن تر، دقیق تر و کارآمد تر را پیدا کنند.

SharedStreets یک سازمان است که به شهرداری ها و شرکت های خصوصی کمک می کند تا ابزار دقیق نقشه های راه از جاده های عمومی را داشته باشند، و همچنین اثر استفاده از مردم در یک منطقه را نیز مشخص می کنند.

هدف نهایی این است که کاهش امورات ترافیکی و بهبود بهره وری را ارئه دهند، هم از نظر انتشار و افزایش خودروها و هم با توجه به تراکم ترافیک در مناطق شهری.

همکاری بین NACTO، فورد، Lyft، Uber و SharedStreets همه جانبه است و اهداف متفاتی برای هر یک از آن ها به همراه دارد.

برای مثال، SharedStreets در مشارکت خود با فورد، می گوید که این کار برای ایجاد یک استاندارد جهانی از داده و اطلاعات مناسب می باشد که می تواند برای نشان دادن تقاضای موجود در فضاهای مختلف و در دسترس بودن خودرو ها در زمان واقعی در خیابان ها استفاده شود.

با Uber، بر مشارکت بر مجموعه داده های جهانی و سرعت های رانندگی تمرکز خواهند کرد تا بهتر بفهمند، کجا و چه زمانی رانندگان سرعت می گیرند و یا سرعت خود را کم می کنند.

Lyft همچنین داده های مربوط به خود را برای این منظور ارائه می دهد.

در صورت علاقه در مورد سیستم های ایمنی ماشین های خودران فورد چگونه است، مطالعه کنید. و یا بخوانید جنگ اوبر و لیفت بر سر خرید سرویس اشتراک اتوبوس Skedaddle.

جیم هاکت (Jim Hackett)، رئیس و مدیر عامل شرکت فورد، در یک بیانیه گفت: “این فرصت یک بار در طول عمر برای کسب و کارها و برای دولت در همکاری با یکدیگر برای بازنگری در حمل و نقل اتفاق افتاده است”.

او همچنین افزود: “همکاری از طریق ابتکاراتی مانند SharedStreets ما را قادر می سازد تا با استفاده از وسایل نقلیه خود، سیستم های جاده ای و داده ها برای ایجاد یک نقشه جدید برای تحرکات مناسب در خودروهای خودران و مستقل خود را ایجاد کنیم. ما در حال تلاش برای آینده هستیم که در آن همه شهرها هوشمند هستند و محدودیت فضا به طور فعال و مناسبی مدیریت می شود، افزایش بهره وری و ایمنی در حالی که کاهش استرس در راننده و کاهش آلودگی در هوا را مشاهده خواهیم بود”.

هر دو Lyft و Uber با شرکت SharedStreets کار خواهند کرد تا داده های جمع آوری شده مورد نظر را در مورد خودروهای مسافرتی، مانند: مکان های سوار و خارج شدن مسافران را ارائه دهند.

این امر به برنامه ریزان شهر و مقامات حمل و نقل، اطلاعات لازم را می دهد که محبوب ترین نقاط برای مسافربری خودروهای سواری و یا تنظیم دستگاه های کنترل ترافیک برای کاهش ترافیک، در کدامیک از مناطق شهر می باشند.

بیشتر بخوانید: Carmera تغییرات جاده ها را در نقشه برای اتوموبیل های خودران به روز رسانی می کند. همینطور می توانید در این باره بخوانید که تویوتا در نهایت از Android Auto پشتیبانی می کند.

Janette Sadik-khan، رئیس NACTO، در بیانیه ای گفت: “کدها پایه ها و بتن هایی جدید برای شهرهای قرن ۲۱ هستند و ما نیاز به یک زیرساخت دیجیتال برای به اشتراک گذاشتن داده ها و ایجاد خیابان های امن تر و پایدار تر داریم”.
او ادامه داد: “پلت فرم SharedStreets برای شهرستانها و گروه های بخش خصوصی یک ابزار قدرتمند برای به اشتراک گذاری اطلاعات جدید برای ایجاد آینده ای بهتر می باشد”.

برای مطالعه بیشتر: شرکت خدمات سواری Lyft به عمومی سازی سهام نزدیک تر می شود، را بخوانید و یا از مطلب رقابت پرتنش شرکت های به اشتراک گذاری اسکوتر، اینبار در شهر سانتا مونیکا استفاده کنید و اطلاعات خود را افزایش دهید.

در صورت علاقه می توانید در مورد exoskeleton شرکت فورد، بسیار موثر در کاهش خستگی و افزایش سرعت کارگران تولیدی و یا گسترش AI در خودروهای خودران با همکاری تیم های Continental و دانشگاه Berkeley بخوانید.

در زیر نیز می توانید چند عکس از خودرو جدید شرکت فورد به نام اتوموبیل Ford Focus، یک ماشین Active با طراحی شیک و قدرتمند را مشاهده کنید.

 

رای شما به "شرکت های خدماتی اتوموبیل رانی به هوشمند سازی رانندگی در جاده ها کمک می کنند" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن