فضاپیما Juno و خلق تصاویر فضایی، این بار، یک دلفین در سطح سیاره مشتری

ناسا متوجه یک تصویر جالب دلفین مانند کیهانی در ابرهای مشتری می شود، در یک فاصله خیلی طولانی و با تشکر از همه ماهی ها. آیا شما می توانید شکل دلفین مانند را بر روی سطح مشتری در عکس زیر مشاهده کنید؟

3.5 از 5
از 20 رای
فضاپیما Juno و خلق تصاویر فضایی، این بار، یک دلفین در سطح سیاره مشتری

ما بعضی از اشکال غیر جذاب الهام گرفته از دریا را در فضا مشاهده کرده ایم، مثل سنگهای ماهی مانند در مریخ و همینطور یک جفت کهکشان که شبیه به یک پنگوئن با یک تخم مرغ هستند، و حالا می توانیم یک دلفین در مشتری را به این لیست اضافه کنیم.

فضاپیمای جونو ناسا مشغول مطالعه و تصویربرداری از سیاره غول پیکر گازی است و ناسا سعی می کند تا تصاویر خام جونو را برای عموم فراهم کند.

در زیر می توانید Juno فضاپیمای ناسا، بار دیگر با تصویری بی نظیر از سیاره مشتری و یا فضاپیمای جونو و خلق تصویری بی نظیر از طوفان فضایی در مشتری را مشاهده کنید.

هنرمند گرافیکی- تصویری و شهروند دانشمند، سون دوران (Seán Doran)، به خاطر کار خود در پردازش این تصاویر به عکس های ظریف دیداری مناسب، معروف است.

دوران با یک پردازنده تصاویر، به نام بریان سویفت (Brian Swift) همکاری می کند تا یک سری از نمایشهای اخیر Juno را ارتقا دهد.

این تصاویر اخیر یک شکل دلفین مانند را نشان می دهند که در میان ابرهای چرخشی مشتری در حال شنا است.

Doran چهار عکس که این شکل را نمایش می دهند را در توییتر به نمایش می گذارد.

در صورتی که شما برای پیدا کردن جای این تصویر دلفین مانند مشکلی دارید، به دنبال شکل قهوه ای بگردید که به نظر می رسد نمونه ای از باله های اسپورت داشته باشد.


یک “دلفین” در آسمان مشتری شنا می کند.

در حالی که یکی از فالووران در توییتر پیشنهاد کرد که این تصویر بیشتر شبیه یک نهنگ قاتل است، دوران، که اولین بار آن را کشف کرد، اصرار دارد که این یک دلفین است.

در اینجا ببینید که آیا ناسا واقعا در مریخ آثاری از زندگی پیدا کرده است؟ همینطور در صورت علاقه می توانید ببینید که Elon Musk از راه اندازی نیروی فضایی ترامپ حمایت می کند.

دوران همچنین مجموعه ای از تصاویر و فیلم هایهیرت انگیز سیاره مشتری را به نمایش گذاشت که به ما نشان می دهد که مریخ چگونه به نظر می رسد، و همچنین بسیاری از تصاویر گرفته شده تسوسط فضاپیما جونو، از جمله این زیبایی در هم آمیخته.

بیشتر بخوانید: وجود یک سیاهچاله غول پیکر در مرکز کهکشان راه شیری، کهکشان ما! و یا ماهواره های CubeSat بسیار کوچک ناسا در حال عکس برداری و در راه رسیدن به مریخ.

برای مطالعه بیشتر: Kepler، تلسکوپ فضایی ناسا، برای همیشه خاموش می شود! و یا هالک شگفت انگیز، نام صورت فلکی جدید شناخته شده NASA.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.