اسکوتر الکتریکی جدید Skip یک باتری قابل تعویض و ضد اب را به همراه دارد!

اسکوتر برقی جدید شرکت Skip با یک باتری قابل تعویض و مجهز به قابیلت ضد آب عرضه می شود. جدیدترین مدل اسکوتر برقی S3 شرکت اسکیپ دارای برخی از ویژگی های جدید و کاربردی است که ان را به یک اسکوتر الکتریکی با دوام تر، موثر تر و پیشرفته تر نیز تبدیل کرده است. بسیاری از شرکت ها مانند اوبر و Bird نیز جدیدترین اسکوتر های برقی خود را معرفی کرده اند که دارای ویژگی های کارآمد تری هستند.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
اسکوتر الکتریکی جدید Skip یک باتری قابل تعویض و ضد اب را به همراه دارد!

اسکوترهای برقی با مشکلات زیادی مانند، اب گرفتگی و خراب شدن بر اثر ضربه روبرو هستند، که به اکثر آنها ماندگاری بسیار کمی می دهد و باعث می شود تا عمر مفید آن ها بسیار کم باشد.

اما کمپانی Skip مدل جدیدی از اسکوتر برقی S3 خود را رونمایی کرده است که باید سخت تر و پایدارتر از مدل های قبلی خود باشد.

این اسکوتر جدید S3 شامل باتری های قابل تعویض ضد آب نیز است که هم زمان لازم را برای شارژ شدن را کاهش می دهند و هم آن را از مرگ در هنگام رانندگی در یک منطقه آب خیز نجات می دهد.

مدل جدید Skip همچنین شامل چند ویژگی ایمنی جدید نیز است.

این اسکوتر با چرخ های بزرگتر، سواری راحت تر و عرشه وسیع تر باید از پایداری سواری اطمینان حاصل کنند.

به دلیل وجود چراغهای جدید که در قسمت جلویی و عقب این اسکوتر قرار دارند، سواران بیشتر نمایان می شوند.

سیستم ترمز جدید مجهز به ترمز پیشرفته تر و موتوری جدید برای افزونگی ترمز است.

S3 همچنین دارای چرخ دنده عقب و گشتاور بهبود یافته است که به سواران کمک می کند تا از مناطق کوهستانی یا سطوح مرطوب نیز عبور کنند.

طبق گفته Skip، طراحی جدید حداقل شامل بازخورد سوار یک ساله است.

همچنین این به معنای افزایش طول عمر اسکوترهای برقی است که هرگز برای مقاومت در برابر صدها کاربر گاه به گاه و گاه بی تجربه طراحی نشده اند.

“Skip S3 به منظور رفع بزرگترین چالش های تحرک سواری اسكوتر طراحی شده است.”

“ناوگان اسکوترهای برقی در حال حاضر در بازار هرگز برای استفاده مشترک طراحی نشده اند، بنابراین با اینکه علاقه مصرف کننده قوی است، این صنعت با چرخه خرابی اسکوتر، دوام کم، ایمنی و ناکارآمدی می تواند متوقف شود.”

Skip مدل جدید S3 را در سانفرانسیسکو آزمایش می کند و انتظار می رود تا در فصل پاییز از ناوگان خدمات سواری آن در خیابان ها استفاده شود.

Skip مبتنی بر سان فرانسیسکو تنها و جدیدترین شرکت اسکوتر برقی است که آخرین راه حل های پیشرفت های پیمایش مایل خود را ارائه می دهد.

کمپانی Bird نیز اخیراً یک مدل با دوام تر را برای خنثی کردن این پسرفت ها منتشر کرده است، این وسیله با لاستیک ضد سوراخ و ویژگی های رمزگذاری ضد سرقت همراه شده است.

در اوایل تابستان امسال، کمپانی Uber نیز از اسکوتر برقی سخت تر و کاربردی تر، نسل دوم خود رونمایی کرد.

با افزایش استفاده از اسکوتر برقی، باید مدل های جدید ساخته شود تا در برابر سخت ترین عناصر نیز مقاومت کنند و ما می توانیم شاهده اسکوترهای الکتریکی بهتری با طول عمر بییشتر نیز باشیم.

برای مطالعه بیشتر نیز ببنید که شرکت ها و خدمات اسکوتر برقی در شهرها با محدودیت سرعت روبرو می شوند! یا اسکوتر برقی E-Tron ائودی تا سال ۲۰۲۰ از راه می رسد! و یا اسکوترها و دوچرخه های الکتریکی هارلی دیویدسون، بسیار خوش استایل و کاربردی.

رای شما به "اسکوتر الکتریکی جدید Skip یک باتری قابل تعویض و ضد اب را به همراه دارد!" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دسته بندی
بستن