شرکت تسلا با عرضه بیش از 95 هزار خودرو در سال جاری، رکورد جدیدی را ثبت می کند!

کمپانی سازنده خودروهای الکتریکی تسلا در بهار همین سال با عرضه 95 هزار خودرو برقی رکورد جدیدی را در این زمینه ثبت کرده است. این تعداد خودرو شامل بیش از 77 هزار اتوموبیل الکتریکی متوسط مدل 3s تسلا است. اتوموبیل های مدل 3 تسلا در عین حال که از قیمتی مناسب برخودارند، با قدرت، عملکرد و ویژگی های عالی نیز همراه می شوند که این خودرو را یکی از بهترین ماشین های الکتریکی این دوران می کند.

رکورد عرضه ماشین الکتریکی تسلا

شاید شرکت عظیم تسلا بزرگترین شروع خود را در ابتدای سال 2019 آغاز نکرده باشد، اما در اواسط سال 2019 این شرکت بیشتر به سمت اهداف فوق عظیم خود حرکت می کند.

این شرکت در سه ماهه دوم سال 2019 رکورد تولید و عرضه ای جدید را به نام خود ثبت کرده است، با 87،048 اتومبیل الکتریکی ساخته شده و 95،200 دستگاه که در طول سه ماه به بازار عرضه کرده است.

این ارقام در مقایسه با سه ماهه گذشته (77،100 ساخته شده و 63،000 تحویل داده شده) و یک سال قبل (53،339 ساخته شده و 40،740 تحویل)، رکورد بسیار بزرگی بوده است و این آمار نشان می دهد که تسلا با یک مشکل بزرگ نیز روبرو است: رشد روزافزون تولید.

این شرکت به طور مستقیم این افزایش را توضیح نداده است، اما دسترسی به مدل 3 در انگلیس و بیشتر کشورهای اورپایی ممکن است باعث شود تا این محصولات برقی راه خود را به آسیا و مخصوصا به کشور چین نیز باز کنند.

بدون شک اتوموبیل ارزان قیمت و بی نظیر مدل 3 ستاره این نمایش بوده است، با بیش از 77،550 تحویل در مقایسه با 17،650 برای مدل S و مدل X.

قبل تر نیز گفته می شد که تسلا ۵ هزار ماشین سدان از مدل ۳ خود را در یک هفته تولید کرد.

در صورت علاقه ببینید که ماشین های الکتریکی ارزان قیمت مدل ۳ تسلا در نهایت آماده فروش هستند و یا ماشین های الکتریکی مدل X و مدل S تسلا، با قیمت مناسب و تریم های قابل آپدیت.

این ارقام نمی گویند که آیا تسلا به لطف تولید بالاتر سود خود را به دست آورده است یا نه، اما این شرکت به تدارکات و تحویل های ساده تر نیز کمک کرده است که این نیز نشان دهنده پشتکار این شرکت در این زمینه است.

برای مطالعه بیشتر ببینید که عملکرد و قیمت ماشین الکتریکی جدید مدل Y تسلا، نسبت به دیگر خودرو های برقی برتر دنیا، چگونه است؟ و یا کنفرانس کمپانی تسلا و معرفی جدیدترین محصولات و اهداف این شرکت در سال ۲۰۲۰.

ویدیوها و مطالب مشابه